Hale Evleri: Konacık'ın Yeni Yaşam Merkezi

Hale Evleri Projesi

İşte bu projenin öne çıkan kısımları:

  1. Merkezi Lokasyon: Bodrum’un ticaret merkezi Konacık’ta yer alması, alışveriş merkezi, sağlık ocağı, Pazar yeri gibi önemli noktalara yürüyüş mesafesinde olmasıyla konforlu bir yaşam sunuyor.

  2. Çeşitli Konut Seçenekleri: Proje, 3 farklı tip ve toplamda 48 bağımsız bölümden oluşuyor. 40 daire ve 8 müstakil bahçeli dubleks villa ile farklı yaşam tarzlarına hitap ediyor.

  3. Maksimum Bahçe Kullanımı: Yapıların yerleşiminde maksimum bahçe kullanımı hedeflenmiş, sakinlere doğayla iç içe bir yaşam alanı sunulmuştur.

Bodrum’un ticaret merkezi Konacık’ta yükselen Hale Evleri, alışveriş merkezi, yapı market, sağlık ocağı, Pazar yeri ve çocuk parkına yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. Modern mimari tasarımı ve yüksek inşaat kalitesiyle öne çıkan bu proje, aynı zamanda el sanat merkezi gibi önemli noktalara da yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Hale Evleri projesi, 10.000 m2’lik bir alanda hayat buluyor ve 3 farklı tipte 40 daire ile 8 müstakil bahçeli dubleks villadan oluşuyor. Toplamda 48 bağımsız bölüm sunan proje, maksimum bahçe kullanımı ilkesiyle tasarlanarak sakinlerine doğayla iç içe bir yaşam sunmayı hedefliyor. Her bir dairenin geniş otopark alanı bulunmaktadır.

Projede yer alan yapılarda çevreyle uyumlu geniş bahçeler, güncel deprem ve ısı enerji standartlarına uygun olarak betonarme, karkas iskelet, gazbeton duvarlarla şekillendirilmiştir. Ayrıca, yağmur suyu ve atık su tahliyeleri sorunsuz bir şekilde tasarlanarak çevre dostu bir yaşam alanı oluşturulmuştur. Hale Evleri, konforu, estetiği ve çevresel uyumu bir araya getirerek Bodrum’un yeni yaşam merkezi olma yolunda ilerliyor.

Eryuva Projesi: Hale Evleri